شاهرخ بیانی خطاب به بازیکنان استقلال:اول جام بگیرید بعد صحبت کنید/خودتان را به مصدومیت نزنید!/آقای مددی ول کن برو! | آوای استقلال
2

شاهرخ بیانی خطاب به بازیکنان استقلال:اول جام بگیرید بعد صحبت کنید/خودتان را به مصدومیت نزنید!/آقای مددی ول کن برو!

  • کد خبر : 7710
  • ۰۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶
شاهرخ بیانی خطاب به بازیکنان استقلال:اول جام بگیرید بعد صحبت کنید/خودتان را به مصدومیت نزنید!/آقای مددی ول کن برو!
بازیکن پیشین استقلال به انتقاد از برخی نفرات این تیم پرداخت و گفت: بازیکن نباید بی‌جهت چک شخصی بدهد و با این کار به تیم و هوادار استرس وارد کند.

به گزارش آوای استقلال،بازیکن پیشین استقلال به انتقاد از برخی نفرات این تیم پرداخت و گفت: بازیکن نباید بی‌جهت چک شخصی بدهد و با این کار به تیم و هوادار استرس وارد کند.

شاهرخ بیانی درباره شرایط این روزهای تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال با توجه به شرایط انگیزشی که فرهاد مجیدی برای بازیکنان درست کرد، نتایج خوبی مقابل پدیده مشهد و گل‌‌گهر سیرجان گرفت، آن هم با وضعیتی که مشخص نیست چرا مطالبات بازیکنان پرداخت نشده است. آقایان می‌‌گویند پول‌های تزریق شده به باشگاه هزینه شده‌، اما نمی‌گویند چرا پول بازیکنان داده نشده است. تنها ۶ بازی به پایان فصل باقی مانده و بیشتر بازیکنان مدعی هستند که تنها ۳۰ درصد از قراردادشان را گرفته‌اند.

مدیران، مشابه هم به استقلال می‌آیند و می‌روند
وی با انتقاد از شرایط باشگاه استقلال افزود: پیش از این گفته بودم ساختار باشگاه ایراد دارد که به یکسری‌ها برخورد و گفتند چرا این صحبت‌ها را انجام می‌دهی. امروز مشخص شد چرا انتقاد می‌کردم. باشگاهی مثل استقلال که قدمت زیادی دارد، نباید درگیر مشکلات پیش پا افتاده باشد. هر بار مدیران مشابه هم می‌آیند و می‌روند. هر کدام از آنها می‌گویند من باید بدهی فلان مدیر را بدهم، مگر قبل از اینکه روی صندلی مدیریت استقلال بنشینید، از بدهی‌ها خبر نداشتید؟ پس چرا قبول مسئولیت کردید؟ اگر می‌دانستید باشگاه مشکل دارد، چرا راهی برای حل مشکلات نداشتید؟ چرا بازیکنان ناراحت هستند؟ چرا یک نفر صادقانه نمی‌گوید مشکل این باشگاه چیست؟ چرا این همه استرس به هوادار می‌دهید؟

چرا کسی نمی‌گوید مشکل استقلال کجاست؟
هافبک سابق تیم فوتبال استقلال یادآور شد: هواداران از ما انتقاد می‌کنند که چرا پیشکسوتان حرفی نمی‌زنند. چقدر باید حرف بزنیم؟ به کدام حرف‌های من توجه کردند؟ حرف می‌زنیم، اما کسی گوش نمی‌دهد. آکادمی استقلال مشکل دارد، در باشگاه همه اختلاف دارند، بی‌پولی هست، بازیکنان خارجی پول نگرفتند، چرا یک نفر نمی‌گوید مشکل کجاست؟ خودشان ادعا کرده‌اند ۱۷۰ میلیارد پول به باشگاه آمده، این پول کجا رفته است؟ اگر شفاف توضیح دهند، کسی ایرادی نمی‌گیرد. اگر بگوییم وزیر ورزش و جوانان مقصر شرایط استقلال است، می‌گوید به من ارتباطی ندارد، به هیئت مدیره بگویید، می‌گوید از مدیرعامل بپرسید، از مدیرعامل می‌پرسیم، می‌گوید از هیئت مدیره سؤال کنید. طرفداران واقعا ناراحت هستند و گناه دارند. هشت سال است که استقلال قهرمان لیگ نمی‌شود، حداقل برای جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا تمرکز کنید.

بازیکنی که یک‌سال از حضورش در استقلال نگذشته، نباید حرف بزند
بیانی اشاره‌ای به انتقادهای بازیکنان از مدیریت باشگاه کرد و گفت: بازیکن باید بداند تیم سرمربی، سرپرست و کاپیتان دارد. بازیکنی که یک سال از حضورش در استقلال نگذشته، نباید حرف بزند. آقای بازیکن! نباید چک شخصی می‌دادی که شب قبل از بازی به هتل محل اقامت استقلال بیایند و حکم جلب تو را بگیرند. بازیکن می‌داند مشکل اقتصادی در فوتبال ما وجود دارد. در این شرایط چک‌های تاجر هم برگشت می‌خورد. بازیکن باید طوری برنامه‌ریزی کند که وقتی قرارداد می‌بندد، بداند چه تاریخی پولش پاس شود. بازیکن نباید بی‌جهت چک شخصی بدهد تا با تحت فشار گذاشتن باشگاه هم به تیم استرس بدهد هم به هوادار. برای باشگاه بزرگ استقلال بد است که با حکم جلب بازیکن به هتل محل اقامت تیم بیایند.

چرا چک شخصی دادی که به هوادار استرس وارد کنی؟
وی ادامه داد: وقتی بازیکنی به استقلال می‌آید، دیگر برای خودش نیست و می‌داند میلیون‌ها هوادار پشت تیم هستند. وقتی قرارداد میلیاردی می‌بندید، باید طوری برنامه ریزی کنید که کار شخصی‌تان را انجام دهید، نه اینکه با این ترفند به باشگاه فشار وارد کنید. بازیکن دیر یا زود پولش را خواهد گرفت. آقای بازیکن! پولت را ندهند، می‌توانی شکایت کنی و بگیری و قرار نیست پولت را نگیری. چرا کاری می‌کنی که شب بازی به مربی و هوادار استرس بدهی؟ چک‌هایی که داده بودی، در مقایسه با قرارداد ۵ میلیاردی چیزی نیست. کسی که چک می‌دهد، قرار نیست روی چک‌های دیگران حساب باز کند. بازیکنان می‌دانستند که در استقلال همیشه مشکل پول هست.

تیم فوتبال استقلال ,

برخی بازیکنان به خاطر پاس نشدن چک‌های‌شان بازی نمی‌کنند!
بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد شدید از رفتار برخی بازیکنان تصریح کرد: مانده‌ام چرا فقط استقلال این مشکلات را دارد؟ چرا فقط بازیکنان استقلال مصاحبه می‌کنند؟ وقتی بازی‌های‌مان را می‌بریم هم لذت نمی‌بریم، چون از فردا دوباره مشکل نداشتن زمین و سالن بدنسازی مطرح می‌شود. یکسری از بازیکنان هم به خاطر پاس نشدن چک‌های‌شان، خودشان را به بیماری یا مصدومیت زده‌اند و بازی نمی‌کنند. این مسئله نه فقط برای الان، بلکه برای دوران محمود فکری و قبل‌تر از آن زمان امیر قلعه‌نویی هم بود. آقای بازیکن! شما می‌دانی طرفدار به ورزشگاه نمی‌آید و درآمدهای باشگاه ضعیف شده است. پول اسپانسرها نیز صرف بدهی‌های زیاد به خارجی‌ها، هتل و بلیت و … می‌شود. همه تیم‌ها مشکل دارند و فقط استقلال نیست دچار مشکل است. خدا را شکر قراردادهای خوبی می‌بندید، حداقل این شرایط استقلال را تحمل کنید. جای دوری می‌رود؟ یک جام برای استقلال بیاورید و بعد صحبت کنید. لطفا از حرف‌های ما ناراحت نشوید. فدراسیون فوتبال خودش مشکل دارد و نمی‌داند چطور بدهی سنگین به ویلموتس را پرداخت کند، چه برسد به استقلال.

اول برای استقلال یک جام بگیر، بعد مطالبه کن
بیانی در ادامه به تسنیم گفت: خیلی زشت است بازیکن جوان استقلال مقابل رسانه‌ها این مدلی انتقاد می‌کند. خبرنگاران هم نباید با این بازیکنان مصاحبه کنند. تیم استقلال کاپیتان و بزرگتر ندارد که هر بازیکنی به خودش اجازه صحبت می‌دهد؟ حالا می‌خواهد هر کسی باشد. ما خودمان بازیکن بودیم و جرات نمی‌کردیم در حضور بزرگترها حرف از مشکلات بزنیم. تیم سرپرست دارد و هر مشکلی دارند باید به او بگویند. آقای بازیکن! اول یک جام برای استقلال بگیر، بعد مطالبه کن. دو بازی اخیر را برده‌ایم، اما کجای جدول هستیم؟ این قشنگ‌تر است که وقتی جام بیاورید، مطالبه پول‌تان را بکنید، آن وقت ببینید پیشکسوتان و هواداران چطور پشت شما هستند. ما با استقلال قهرمان آسیا شدیم، ولی پول نداشتیم. پول اضافه بار فرودگاه را خودمان می‌دادیم. با بی‌پولی قهرمان آسیا شدیم. پول ماساژ را هم خودمان می‌دادیم. اصلا هتل نمی‌رفتیم. بهتر است کمی صبور باشید. شش بازی تا پایان لیگ باقی مانده و باید آنقدر خوب بازی کنید تا شاید اتفاقات خوبی در لیگ و سپس جام حذفی بیفتد. مطمئن باشید تا ریال آخر پول‌تان را از باشگاه می‌گیرید. آنقدر خوب کار کنید که وقتی آخر فصل شد، پول‌تان را ندادند، بگویید قراردادمان را تمدید نمی‌کنیم.

با پولی که به اسماعیلی داده‌اند، می‌توان ۱۰ بازیکن پرورش داد
وی در واکنش به اظهارات فرشید اسماعیلی که گفته بود دو میلیارد تومان پول ابتدای فصل را از مشاور هیئت مدیره استقلال بابت قراردادش نگرفته، گفت: وقتی می‌گوییم باشگاه باید شفاف توضیح دهد، برای این مسائل است. آن آقایی که پول داده، باید بگوید این پول را برای قرارداد بازیکن داده است یا نه. با این پول می‌توان ۱۰ بازیکن جوان را در آکادمی پرورش داد. طرفدار هم نمی‌داند چه کسی راست می‌گوید، چه کسی دروع. هر سال استقلال مشکل دارد، هر سال بازیکنانش می‌گویند بیشتر از ۳۰ درصد نگرفته‌ایم. باشگاه باید توضیح دهد بازیکن چقدر گرفته و قرارداد سال بعدش چقدر است، هیچ اشکالی هم ندارد. مهدی قایدی بهترین بازیکن استقلال است، بررسی کنند چقدر پول گرفته است. اگر این بازیکنان جای قایدی بودند، هیچ‌کسی را قبول نداشتند. همه تیم‌ها حاضرند میلیاردها تومان بدهند تا قایدی را داشته باشند.

خنده‌دار است که باشگاه هیئت مدیره ندارد
هافبک سابق استقلال یادآور شد: خنده‌دار است که باشگاه هیئت مدیره ندارد. هیئت مدیره برای کسانی است که بتوانند پول بیاورند. هیئت مدیره برای شاهرخ بیانی نیست که نمی‌تواند پول بیاورد. من چه کاری می‌توانم انجام دهم که عضو هیئت مدیره استقلال شوم؟ وقتی نیستیم، آنقدر فشار می‌آوریم که باید در استقلال باشیم، مگر این باشگاه چه چیزی برای برخی‌ها دارد؟ وسط لیگ هستیم، هیئت مدیره باشگاه مشخص نیست. برخی‌ها هم نیامده استعفا کردند.

آقای مددی! اگر نمی‌توانی مشکلات را حل کنی، برو
بیانی گفت: شیر، همیشه شیر است. شاید استقلال امروز مشکل داشته باشد، اما قرار نیست همیشه این گونه بماند. به احمد مددی که در مدیرعاملی استقلال ماندگار شده، می‌گوییم اگر می‌توانی مشکلات را حل کنی، بسم‌الله و اگر نمی‌توانی برو تا فرد دیگری بیاید. متأسفانه شرایط باشگاه طوری است که بهترین افراد را هم بگذارید، نمی‌توانند کار کنند و خیلی زود منفور می‌شوند. از کار یکی از اعضای هیئت مدیره جدید خوشم آمد، چون وقتی دید نمی‌تواند کار کند، کناره‌گیری کرد. بقیه هم باید همین کار را کنند.

لینک کوتاه : https://avayesteghlal.ir/?p=7710

ثبت دیدگاه شما

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.