تیم فوتبال استقلال در چهارمین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، بامداد چهارشنبه به مصاف الاهلی می‌رود که این دومین دیدار دو تیم در مرحله گروهی است و به دلیل هم امتیاز بودن آنها، اهمیت خاصی برای هر دو تیم دارد.

آبی پوشان در حالی در این دیدار به میدان خواهند رفت که نسبت به بازی قبل خود تغییراتی اختیاری و اجباری را در دستور کار قرار خواهند داد.

یکی از مهمترین تغییراتی که فرهاد مجیدی نسبت به اولین دیدارش با الاهلی به صورت اختیاری اتخاذ خواهد کرد، نحوه چیدمان در خط میانی است.

آبی ها در نخستین دیدار خود مقابل الاهلی با مسعود ریگی و سعید مهری در مرکز خط میانی به میدان رفتند، میلیچ و فرشید اسماعیلی هم هافبک‌های چپ و راست این تیم بودند. در نیمه دوم آن بازی آرش رضاوند جای سعید مهری را در مرکز خط میانی گرفت.

آبی پوشان در دومین دیدار خود مقابل الاهلی، همچنان از مسعود ریگی در مرکز زمین استفاده می‌کنند، اما از آنجایی که احتمال حضور میلیچ در پست دفاع چپ به دلیل مصدومیت محمد نادری زیاد است و احتمال حضور سعید مهری در ترکیب ثابت کم؛ با توجه به بازی خوب مهدی مهدی پور در دیدار گذشته این تیم مقابل الدحیل، می‌توان مهدی پور را زوج ریگی در مرکز زمین دانست و فرشید اسماعیلی را به همراه آرش رضاوند دیگر هافبک‌های مورد نظر مجیدی دانست.

در این صورت استقلال نسبت به بازی نخست مقابل الاهلی، میلیچ را از هافبک راست به دفاع چپ منتقل می‌کند و رضاوند و مهدی پور را به جای مهری و نادری در ترکیب ثابت قرار می‌دهد.

چنانچه این گمانه زنی‌ها درست باشد، می‌توان گفت استقلال مقابل الاهلی با رشید مظاهری، وریا غفوری، میلیچ، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، مسعود ریگی، مهدی مهدی پور، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، مهدی قایدی و ارسلان مطهری به میدان خواهد رفت.

دیدار استقلال و الاهلی که نتیجه آن در سرنوشت این گروه کاملاً تاثیر گذار است، از ساعت ۴۵ دقیقه بامداد روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت در جده برگزار می‌شود.